BÜLENT BÖREKÇİLİK MENÜ FİYAT LİSTESİ ŞUBELERİ

BÜLENT BÖREKÇİLİK MENÜ FİYAT LİSTESİ ŞUBELERİ

Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Bülent börekçİli̇k menü fi̇yat li̇stesi̇ şubeleri̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

BÜLENT BÖREKÇİLİK MENÜ FİYATLARI 2022

Bülent Börekçilik 2022 Fiyatları

MENU

Porsiyon 250 Gr. 16,5 TL

Kilo 66 TL

Tepsi ( 2 Kg ) 132 TL

Tepsi (4,5 Kg.) 297 TL

Not: 2 kg tepsi depozitosu 20 Tl, 4,5 kg tepsi depozitosu 45 Tl dir.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 16,5 TL

Bülent Börekçilik Şubeleri Adres ve İletişim 2022

Bülent Börekçilik Şubeleri ve Adres Bilgileri İçin Tıklayınız. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski