KÖFTECİ YUSUF SELWAY OUTLET BALÇOVA İZMİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

KÖFTECİ YUSUF SELWAY OUTLET BALÇOVA İZMİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

Köfteci̇ yusuf selway outlet balçova İzmi̇r menü mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 domonos pizza menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ yusuf selway outlet balçova İzmi̇r menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ yusuf selway outlet balçova İzmi̇r menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Köfteci̇ yusuf selway outlet balçova İzmi̇r menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ yusuf selway outlet balçova İzmi̇r menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

KÖFTECİ YUSUF SELWAY OUTLE İZMİR MENÜ FİYATLARI 2023


Menu Fiyat Listesi ve Sipariş

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Restoranı ziyaret etmeden önce domino's pizza menüsünü kontrol etmenizi ve ayrıca aşağıda verilen resmi web sitesi ve iletişim numarası ile teyit etmenizi öneririz.

Köfteci Yusuf Balçova Adres ve İletişim

Çeşme Çevre Yolu Selway Outlet Avm No:10/E/110 Balçova / İzmir

Telefon Sipariş: 444 61 62  Restoranı Ara

Köfteci Yusuf Balçova Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski