KÖFTECİ YUSUF BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL MENÜ FİYAT LİSTESİ

KÖFTECİ YUSUF BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL MENÜ FİYAT LİSTESİ

Köfteci̇ yusuf beyli̇kdüzü İstanbul menü mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 domonos pizza menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ yusuf beyli̇kdüzü İstanbul menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ yusuf beyli̇kdüzü İstanbul menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Köfteci̇ yusuf beyli̇kdüzü İstanbul menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ yusuf beyli̇kdüzü İstanbul menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

KÖFTECİ YUSUF BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL MENÜ FİYATLARI 2022

Menu Fiyat Listesi ve Sipariş

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Çalışma Saatleri: 08:00 - 00:00

Paket Servis Vardır.

Restoranı ziyaret etmeden önce domino's pizza menüsünü kontrol etmenizi ve ayrıca aşağıda verilen resmi web sitesi ve iletişim numarası ile teyit etmenizi öneririz.

Köfteci Yusuf Beylikdüzü Adres ve İletişim

Güzelyurt Mah. Gençlik Cad. No:8/1 Beylikdüzü Esenyurt Istanbul

(City Center MediaMarkt AVM)

Telefon Sipariş: 444 61 62

Köfteci Yusuf City Center AVM Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski